Ümitköy Vip Taşıma

Ümitköy Vip Taşıma

Ümitköy Vip Taşıma, kişiye özel transfer sistemidir ve normal transfer sistemlerine göre daha rahat daha hızlı gerçeklemektedir. Müşteri aracı tarihi saati seçer ve istediği yerden istediği zaman alınıp dilediği noktaya bırakılır. Yollarda durarak yolcu indirilmediği için istenen yere daha hızlı ulaşılmaktadır.

Vip Taşıma Hizmetini Kimler Kullanabilir?

Toplumun her kesimindeki bireyler, diledikleri zaman taşıma hizmetinden yararlanabilirler. İstatistikler doğrultusunda elde edilen bilgilere bakılarak toplumun şu kategorilerinin daha sık VIP taşıma hizmetinden yararlandı gözlenmiştir:

  • Varsıl aileler
  • İş insanları
  • Sanatçılar
  • Üst derece devlet memurları

Vip taşıma hizmetinin son yıllarda sıkça tercih edilmesinin başında, sağladığı rahat yolculuk imkanı ve zamandan kar elde ettirmesi gelmektedir. VIP taşımacılık gerçekleştirilirken seyahat teması göz önünde bulundurulmaktadır. Ümitköy Vip Taşıma, geniş araç filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Vip Taşıma Hizmetinde Araç Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Araç seçimi noktasında, belirleyici iki temel faktör vardır: yolculuğun süresi ve taşınacak yolcu sayısı.

  1. Yolculuğun süresi: İş gezisi ya da kısa bir seyahat planlanmışsa yolculara yolu hissettirmeyecek ve daha rahat hareket edebilen sahip araçlar tercih edilmelidir.
  2. Yolcu sayısı: Kalabalık (7 ya da 8 kişilik) bir grup seyahat etmek istiyorsa minibüsler, 4 ya da 5 kişilik gruplar için minivanlar ve iki kişilik VIP taşımacılık için normal araçlar  kullanılmaktadır. Seyahat bir aile ya da eğlence gezisi ise büyük miktarlarda bagaj alınacaktır. Dolayısıyla seçilecek olan aracın da bu bagajları taşıyabilecek nitelikte olması gerekmektedir.

Televizyon, laptop, internet bağlantısı, yiyecek ve içecek servisleri firmaya danışılmalıdır.

Vip Taşıma Hizmeti ve Güvenilirlik

VIP taşıma hizmetinde, ‘güvenilirlik’ en başta sürücülerin psiko-teknik testlerinin tamamlanmış olması ve hırsızlık olaylarının yaşanmamasını ifade etmektedir. Hırsızlık gibi olayların yaşandığı taşımacılık hizmetleri, VIP standartlarında gerçekleştirilmeyen taşımacılıkta yaşanmaktadır. Ümitköy Vip taşıma,  müşterilerine uzman şoför kadrosu ve üst kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Ümitköy Vip Taşıma Ücreti

VIP taşımacılıkta ücret, taşınacak yolcu sayısına ve kullanılacak olan araçların genişliğine bağlı olarak değişmektedir. Üç kişinin taşındığında ödenecek ücret, grup VIP taşımasında ödenecek ücrete göre daha düşüktür. Bunun bir nedeni de aracın genişliğine bağlı olarak tükettiği yakıttır. Ayrıca yiyecek, içecek servisi de kişi sayısına göre değişmektedir.