Kullanım Şartları

Anasayfa » Kullanım Şartları

www.etimesgutseyahat.com sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

Hüküm ve Koşullar

  • Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Etimesgut Turizm Seyahat Acentası’na aittir. Etimesgut Turizm Seyahat Acentası`nın lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
  • Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Etimesgut Turizm Seyahat Acentası sorumlu kabul edilemez.
  • Üçüncü bir siteye Etimesgut Turizm Seyahat Acentası tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Etimesgut Turizm Seyahat Acentası bağlantılarının güvenliğini Etimesgut Turizm Seyahat Acentası kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Etimesgut Turizm Seyahat Acentası sorumlu tutulamaz.
  • Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Etimesgut Turizm Seyahat Acentası hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  • Etimesgut Turizm Seyahat Acentası yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.