Ümitköy Personel Taşıma

Ümitköy Personel Taşıma

Ümitköy Personel taşıma çalışanların doğrudan evlerinin önünden ya da uygun bir duraktan alınarak iş yerlerine bırakılma hareketi ile bu hareketin gerçekleştirildiği araçları kapsamaktadır. Çalışanların işe başlama ve işten çıkış saatlerine göre düzenlenerek iş kaybının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda, çalışanların toplu taşıma stresinden uzak daha konforlu ve rahat evlerine ulaşmaları sağlanmaktadır. Gerçekleştirilen araştırmalara göre çalışanların iş bırakma sebeplerinin başında, toplu taşımada yaşadıkları baskı gelmektedir, bu durum 1/4 oranında günlük iş kaybına neden olmaktadır.

Ümitköy Personel Taşıma Çalışanlar İçin Avantajları

Çalışanlar açısından personel taşımacılığının faydaları:

  • Bütçe: Özel araçlarını ya da toplu taşımayı tercih eden personelin aylıklarında, yaklaşık %20 ile %10 arasında kayıp olmaktadır.
  • İşe adaptasyon kolaylığı: Trafikte geçirilen zaman, duraktaki otobüse yetişmeye ya da otobüste yer bulmaya çalışmak gibi sebepler; iş gününün başında çalışanlarda baskı yaratmaktadır. Ancak personel taşımacılığı tercih edildiğinde doğrudan iş gününe adapte olunabilmektedir. Ümitköy personel taşıma, sizler için araçlarında gerekli her türlü konforu bulundurmaktadır.
  • Başarı: Günün başında işe gelirken daha az gergin olmak başarılı olmanın temelinde yatmaktadır. Böylece hem şirket için hem de çalışanlar için neşeli bir çalışma ortamı oluşabilmektedir.

İşletmeler İçin Personel Taşımacılığının Faydaları

  1. Çalışanların sağlığının korunması: Her şeyden önce iş gücü kaybının önüne geçilmesini sağlamaktadır. Örneğin, Bir çalışanın çok soğuk bir havada, durakta bekleyerek hasta olması ve bunu iş yerinde diğer iş arkadaşlarına yayması ile iş gücü kaybı meydana gelmektedir. Bu da, bir firma için doğrudan kar kaybını akla getirmektedir.
  2. Engelli çalışanların refahı: Personel taşımacılığına sahip olan işletmeler, engelli çalışanlarının da haklarını koruyabilmek adına işten çıkışta alınıp aynı şekilde evlerinden alınarak işe getirilmelerini sağlayabilmelidir.
  3. Giderlerin kontrol altında tutulması: İşletmelerin personel taşımacılığından dolayı ek  gider sorunu yaşamaması için uygun firmalarla çalışması gerekmektedir. Etimesgut seyahat, bu bağlamda işletmelere en karlı personel taşımacılığı hizmetini sunmaktadır. İşletmelerin anlaştığı personel taşıma firmalarındaki şoförlerin bu noktada, dürüst olması gerekmektedir. Aşırı hız yapma ve ani fren gibi hareketlerden kaçınılması, araç için ek masraf gerektirecek durumların önceden personel taşımacılığı yapan firmaya bildirilmesi gerekmektedir.