Ümitköy Filo Kiralama

Ümitköy Filo Kiralama

Ümitköy filo kiralama, kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarını avantaja çevirmek için uzun dönemli olarak tercih ettikleri araç kiralama hizmeti vermektedir. Etimesgut Seyahat olarak filo kiralama hizmetlerinde yeterli deneyimin yanı sıra geniş araç filosu ile profesyonel hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini esas tutulmaktadır. Alanında deneyim ve donanıma sahip çalışanlarımız ile keyifli ve sorunsuz transfer hizmeti gerçekleştirilir. Şirketlere özel sorunları tespit eder ve esnek bir politika ile tüm problemler çözme kavuşturulur. Filo kiralama hizmetlerimiz için iletişim kanallarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Filo Kiralama Hizmetinin Avantajları

  • Filo kiralama şirketler için önemli düzeyde avantajlar sağlar.
  • Araç satın alma maliyetinden kurtarır ve düşük maliyetlerde araç imkanı sunar.
  • Araçların periyodik sigorta, kasko, bakım gibi operasyonel işlerinin masraflarından muaf olunur.
  • Araç satın alma, servis ve bakım sırasında gerekli olan evrak işleri ile uğraşmayarak zamandan tasarruf sağlanır.
  • Herhangi bir kaza veya bakım durumunda, ikame araç hizmeti sağlanır ve iş akışında hiçbir aksama olmasına izin verilmez.
  • Şirketler filo kiralama hizmetinden faydalanırken sadece yakıt masraflarını üstlenirler.

Etimesgut Seyahat Ümitköy Filo Kiralama Hizmetleri

Etimesgut Seyahat olarak filo kiralama hizmeti verirken ihtiyaçları gidermek, daima kaliteli, müşteri memnuniyetine odaklı ve olumsuz anlarda hızlı çözümler ile fark yaratan, etkili bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurumsal araç kiralama hizmetinde araçların kasko ve sigorta işlemleri daima sorumluluğumuz altındadır. Kasko ve sigorta yenileme, ücretlerin ödenmesi gibi durumlar tarafımızdan takip edilir ve ödemeler aksatılmadan zamanında yapılır. Araçların HGS sistemlerinin temin edilmesi, kurulumu ve ceza süreçlerinin takip edilmesi de firmamız tarafından yapılan hizmetlerdir. Ayrıca kiralanan araçlarda kaza ve hasar meydana gelmesi durumunda yeni araç tahsis edilerek, problem olan aracın tüm süreçleri ile biz ilgileniriz. Aynı zamanda periyodik olarak yapılması gereken bakım ve onarım hizmetlerinin takibini üstleniriz ve bu süreçlerdeki tüm sorumluluk ve ödemelerin firmamıza ait olduğu da mutlaka belirtilir.

Kurumsal araç kiralama hizmetlerinden faydalanan şirketlerin araç ile ilgili sorumlu olduğu tek husus, araç için gerekli olan yakıt ve yakıt ücretidir. Geri kalan tüm prosedür ve sorumluluklar Etimesgut Seyahat olarak firmamıza aittir.

Ümitköy filo kiralama için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.