Sincan Öğrenci Taşıma

Sincan Öğrenci Taşıma

Öğrenci taşımacılığı yapan firmalar arasında yıllardır öncü konumda olan etimesgutseyahat.com, Sincan öğrenci taşıma için kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunmaktadır.

Çocuklarını okula kendisi götürme şansı olmayan anne-babaların bu konuda yardımlarına öğrenci servis hizmetlerimiz yetişmektedir. Öğrencilerimizi doğrudan evinden alan, okula bırakan bu süreçte güven içerisinde olmaları oldukça önemlidir. Firmamız bu alanda yıllardır planlı ve programlı bir şekilde süreci başarılı bir şekilde yönetmektedir.

Sincan Öğrenci Servisi

Sincan öğrenci taşıma konusunda firmamız yönetmelikte ön görülen ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve TSE belgeleriyle öğrenci taşımacılığı konusunda istenen tüm belgelere sahibizdir. Servislerimizde görevli olan şoförlerimiz SRC2 belgeleri olan ve psikolojik, fizyolojik tüm testlerden geçmektedir.

Öğrencilerimizin ve çocuklarımızın okula güvenilir bir şekilde ulaştıklarından emin olacak ve içiniz rahat bir şekilde bu süreçte olacaksınızdır.

Öğrencilerin taşımacılığı konusunda ilgili yönetmelik gereğince firmamız bünyesinde bulunan tüm araçların en az 5 yıllık, tüm muayene, bakım ve onarımları düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Her gün düzenli temizlik çalışmaları yapılmakta ve öğrencilerimizin servisi kullanırken sağlığını koruyacak tüm önlemlerde alınmaktadır. Öğrenci taşımacılığı konusunda merak ettiğiniz diğer sorular için sıkça sorulan sorular üzerinden de yardım alabilirsiniz.

Sincan Öğrenci Taşıma Nedir?

Sincan öğrenci taşımacılığı ilgili kanun yönetmenliğine göre firmamızca yıllardır yapılmaktadır. Şoförlerimizin tüm psikolojik muayeneleri yapılmakta ve gerekli tüm kontroller sağlandıktan sonra bünyemize katılmaktadır.

Firmamızla anlaştığınızda andan itibaren öğrenci taşımacılığı sözleşmesi yaparak karşılıklı olarak dikkat edilmesi gerekenler ve tarafların beklentisi gibi tüm konular belirlenmektedir.

Öğrenci taşımacılığı konusunda firmamız yönetmelik gereğince öğrencilerle ilgilenmesi için araçlarımızda araç hostesi de bulunmaktadır. Araç takip sistemleri ile öğrencilerimizi her an takip edebileceğiniz tüm önlemler düşünülmekte ve gereği yapılmaktadır.

Öğrencilerin güvenle bir seyahat yapabilmeleri için firmamız son model araçlar kullanmakta ve araç konforundan güvenine kadar her konuda titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. En iyi fiyata öğrenci taşımacılığı yapabilmek ve fiyat bilgisi almak için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurmanızdır. etimesgutseyahat.com üzerinden kolayca iletişim kurabilir, Sincan öğrenci taşıma konusunda erken fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Fiyatlarımız ve merak ettiğiniz diğer konular için hemen yazınız.