Çankaya Personel Taşıma

Çankaya Personel Taşıma

Çankaya personel taşımacılığı hizmeti veren firmamız kurum ve kuruşların servis hizmetlerini sorunsuz bir şekilde yerine getiren bir firmadır. Personel taşımacılığı herhangi bir kamu kurum ya da kuruluşları ile özel veya tüzel kişilerin personellerini bir sözleşme karşılığında taşımasına denmektedir.

Çankaya Personel Taşıma

Personel taşımacılığı yapan firmaların birtakım şartları yerine getirerek bu hizmeti yerine getirmesi gerekmektedir. Personel taşımacılığı esnasında çalışan hem sürücünün hem de personellerin belirtilmiş olan tüm kurallara uygun bir şekilde hizmet vermesi gerekmektedir. Firmaların personel taşımacılığı hizmeti alması çalışanların işe geliş ve gidişlerinde rahat ve güvenli olması, çalışan motivasyonu açısından ve günlük yoğun trafikten uzak olmak açısından ciddi bir şekilde önemli olmaktadır. Personel taşımacılığı çalışanları trafikten uzak tutarak zaman kaybı olmaması açısından önemli olmaktadır. Böylelikle özellikle firmaların en büyük amacı zamanla yönetimi olmaktadır. Çalışanları düzenli bir saatte evlerinden almaları ve tekrar evlerine düzenli bir saatte ulaşmaları oldukça önemli olmaktadır. Bu durum da iki taraf için de memnuniyet ve çalışanlar da motivasyon olmaktadır. Personel taşımacılığı işlemleri esnasında tercih edilen firma sizin çalışanlarınızın sayısına göre araç ayrılmaktadır. Yeni sizin çalışan sayınızın kaç olduğu önemli olmamaktadır.

Personel Servisinin Sahip Olması Gereken Özellikler

Personel servisinin sahip olması gereken özellikler firmadan firmaya değişim gösterir. Yani firmalar kendi şartlarını belirleyebilmektedir. Personel taşımacılığında eski araçlar tercih edilmemektedir. Ayarlanan araçların rahat olması, düzenli olarak dezenfekte edilmesi ve temizlenmesi oldukça önemli olmaktadır. Aynı zamanda bu araçların bakımlarının ve gerekli olan servis işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Personel taşımacılığı için araç sayısı fazla olan şirketin tercih edilmelidir. Çünkü araçların arıza yapması ya da kaza yapması durumunda yedek araç ile hizmetlerini devam ettirebilmesi önemlidir. Aksi durumlarda sorunları ya da aksamaları beraberinde getirebilmektedir. Etimesgut Seyahat firması ile Çankaya Personel Taşıma konusunda hizmet almak için hemen bizi arayın.

Çankaya Personel Taşıma Fiyatları

Çankaya personel taşıma hizmetlerimizde fiyatlandırmalar piyasa koşullarına bağlı olarak değişim göstermektedir. Fiyatlandırmada farklılık yaratan en önemli unsurlardan biri taşıma kilometresi ve personel sayısıdır. Firmamız ile irtibat sağlayarak güncel personel taşıma fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız bu konuda uzman kadrosu ve güvenli araç parkuru ile sizlere kaliteli hizmet sağlayan firmalar arasında yer almaktadır.