Çankaya Öğrenci Taşımacılığı

Çankaya Öğrenci Taşımacılığı

Çankaya öğrenci taşımacılığı sektörün öncü isimlerinden yer alan ve siz değerli müşterilerimize huzur ve güven içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Taşımacılık sektörü içerisinde yer alan firmamız 15 yılı aşkın süredir hem öğrencilere güvenli bir ulaşım sunmak hem de ailelere karşı taşıdığı sorumluluk hissinin hakkını vermek için çaba göstermektedir. Okul idaresinin talebi ile koordineli geliştirdiğimiz ulaşım politikamızla birlikte çocuklarınız için konforlu ve avantajlı hizmetimizi tarafınıza sunuyoruz. Temin edilecek olan araçlarımız turist taşımacılığı alanında faaliyet gösteren lüks, yüksek model ve konforlu dizayn edilmiş araçlar arasında yer almaktadır. Taşıdığımız her bir çocuğun güvenliğinden ve konforundan emin olmak ilk hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çankaya öğrenci taşımacılığı kapsamında faaliyet gösteren firmamız Ankara şehri içerisinde en güvenilir taşımacılık firma olma potansiyelini taşıyor.

Hakkımızda

1997 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin konforu ve çocuklarınızın konforu için güvenli bir ulaşım yolu oluşturmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ve deneyimli sürücülerimizle sizlere okul yolunda eşlik ederek, özellikle soğuk hava şartlarında çocuklarımıza sıcacık ve konforlu bir ulaşım süreci sunuyoruz. Servis kapsamında yer alan çocuklarımızın her birinin araç içi hayat sigortası bulunmaktadır. Okul serüvenleri içinde yer almaktan ve siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmesinden memnuniyet duymaktayız.

Çankaya Öğrenci Taşımacılığı

Taşımacılık sektörü içinde yer alan Çankaya öğrenci taşımacılığı faaliyetlerimiz dışında, müşteri memnuniyeti ve güvenliği bizler için ilk planda yer alıyor. Öğrenci taşımacılığının yanı sıra hizmet verdiğimiz birçok farklı alan bulunuyor. İş gezilerinde sizleri ve değerli personellerinizi şehirden şehre taşımak, turistik gezilerinizde yer alarak konforunuzu sağlamak, bireysel ihtiyaç ve gezileriniz için araç kiralamak, firmanız içerisindeki ulaşımı daha disiplinli bir hale getirerek personellerinizin taşınma görevini ve sorumluluğunu üstlenmek diğer faaliyet alanlarımız arasında yer alıyor. Kuruluşumuzdan bu yana her bir müşterimiz için en iyi ulaşım sürecini organize etmek ve güvenliğinden emin olarak işimizi sürdürmek bizlerin misyonu arasında yer alıyor. Deneyimli ve uzman sürücü kadromuzla gezi planınıza uygun düzenlemeler ve rota sürecini yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize kaliteli bir ulaşım sağlamaktayız.