Çankaya Filo Kiralama

Çankaya Filo Kiralama

Çankaya Filo Kiralama, bir şirkete sahip olduğu ve  kullanmak için müşterilerin para ödediği bir dizi araca filo denilmektedir. Yani, bir tedarikçiye ait araç koleksiyonudur denilebilir. Araç sağlayıcılar, uluslararası bir firma ise her ülkenin ihtiyaçlarına uygun filo sunumu gerçekleştirebilirler. Filodaki araçlar hem satın alınabilir hem de kiralanabilir niteliktedir. Filodaki araçlar iş, hayır kurumları ya da devlet tarafından kullanılabilmektedirler. Satın alınmak istenen araçlar genel olarak açık arttırmada satışa sunulurlar. Bir işletme olarak filo kiralayacaksınız genelde aylık ödeme alınmaktadır. Etimesgut Seyahat olarak sizlere en iyi araçlarımızla Çankaya Filo Kiralama hizmeti sunmaktayız. Filo kiralamanın temel nedeni, şirketlerin araçları alarak ödeyecekleri miktarın çok daha altında ücret ödemesidir.

Çankaya Filo Kiralama Kira Türleri

  • Ticari araç kiralamaları: Birden fazla ticari araca ihtiyacı olan işletmelerin gerçekleştirdiği kiralarındır. Diğer kiralamalardan farklı olarak araç türleri kısıtlıdır.
  • Faaliyet kiralamaları: İşletmelerin lehine ve kısa vadeli kiralamalardır. İşletmeler araçları sadece kullanmak için kiralamaktadır. Dolayısıyla mülkiyetin bir kısmını bile üstlenmemektedir.
  • Sermaye kiralamaları: İş ekipmanları için uzun vadeli kiralamalar yapılmaktadır. Şirketler tarafından gerçekleştirilen işlemler ortak mülkiyetlidir. Yani, şirketler aynı zamanda aracın mülkiyetinin de bir kısmını araç sahibi firma ile paylaşmaktadır.
  • Açık ve Kapalı Uçlu Kiralamalar: Etimesgut Seyahat olarak sunduğumuz kiralamalardan hangisinin, sizin için daha uygun olduğunu bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Açık uçlu kiralamaların farkı, kilometre sınırının olmamasıdır. Kirayı erken sonlandırmanın da bir cezası yoktur.

Filo Kiralama Çalışanlara Faydaları

‘Bir araç filosuna sahip olmak’ demek en az iki aracınızın olması demektir. Rekabetçi piyasa şartlarında, her şeyden önce şirket profilini güçlendirmek ve çalışanlarına en iyi hizmeti sunan işletme olmak için, filosu olan işletmelerin bir adım önde olduğu gözlenmektedir. Aynı zamanda çalışanların, şirket filosu olan işletmelerden daha az uzaklaşmak istedikleri gözlenmiştir.Yani şirkete olan sadakat oranında uzun vadede yükselme saptanmıştır.

Çankaya Filo Kiralama İşletmelere Faydaları

  1. Uygun maliyetlidir, araçları doğrudan satın almakta daha karlıdır.
  2. Onarım ve yol vergilerinden işletmeler muaftır.
  3. Şirketin profesyonel görünmesini sağlar.
  4. Kira süresinin sonunda aracı elden çıkartma şartı yoktur.
  5. Düzenli araç güncellemeleri ile her zaman konforlu ve işlevsel kullanım kolaylığı sağlar.