Batıkent Personel Taşımacılığı

Batıkent Personel Taşımacılığı

Batıkent personel taşımacılığı sektör içerisinde yer alan en geliştirilmiş taşıma faaliyetlerini içeren bir hizmet alanıdır. Personel taşıma sektöründe yaşanan en büyük sorunlar büyük şehirlerde yer almaktadır. Yoğun trafik, zamanında iş yerine ulaşamama gibi problemlerle karşılaşmamak ve sorunların önlenmesi adına firmamız faaliyet göstermektedir. Personelin iş yerine ulaşmasını en konforlu ve zamanında yerine getirmek için şirketlerle oluşturduğumuz güven politikamız sayesinde çalışanların en kolay ve en güvenli şekilde firmalarına ulaşabilmeleri ilk hedefimiz arasında yer almaktadır. İşinde uzman ekibimiz sayesinde şirket personellerinizi en güvenli şekilde yerlerine ulaştırmayı ve disiplinimizi daima korumayı siz firma sahiplerine taahhüt ediyoruz.

Hakkımızda

1997 yılından itibaren Batıkent personel taşımacılığı sektöründe hizmet veren firmamız, uzman kadrosu ve güvenilir sürücü kadromuzla siz değerli personellerinizin taşınma ihtiyacını karşılamak için hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Yaşanan olası problem ihtimallerini en aza indirmek ve personellerin güvenli bir şekilde yol sürecinin tamamlanması şirket politikamızda birinci sırada yer alıyor. Personel taşımacılığının yanı sıra düzenlenecek olan birçok etkinlik ve rezervasyon faaliyetleri için de hizmet veren donanımlı araçlar ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

1997 yılından bu yana taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamızın temel amacı siz müşterilerimizin hem memnuniyetini hem de en güvenli taşımacılık faaliyetlerini sağlamaktır. Personel taşımacılığı ve diğer faaliyetlerimiz için misyonumuz ekibimizde hem iletişimin ve diyaloglarının güçlü olduğu bir aile sıcaklığı sunmak hem de dinamik bir şekilde kişi ve kurumlara hizmetler vermektir. Batıkent personel taşımacılığı için Ankara şehrinin en güvenli ve taşımacılık sektöründe en memnun kalınan firmaları arasında olmak hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Personel taşımacılığı faaliyetimizin yanı sıra firmamız içerisinde bulunan diğer faaliyetlerimiz:

  • Öğrenci Taşımacılığı: Okuldaki idare sistemine göre araç temini sağlanarak öğrencilerimizin güvenli ve huzurlu bir okula ulaşım sürecini yönetmekteyiz.
  • Araç Kiralama: Uzman ekibimizle birlikte 15 yılı aşkın bir süredir araç kiralamak isteyen müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
  • İş Gezileri: Firmanız için düzenlenen iş gezilerinde ulaşım sürecini koordine ederek çalışanlarınızın ve sizlerin güvenli şehir yolculuklarında sizlere eşlik etmekteyiz.
  • Kültür Turları: Tarihi ve kültürel turlarda sizlere hizmet vermek için taşımacılık sektöründe yer almaya devam etmekteyiz.