Batıkent Öğrenci Taşımacılığı

Batıkent Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenciler her zaman evlerine yakın bir okulda okumamaktadır. Bazı aileler çocuklarını okula bireysel olarak götürmeyi tercih etse de bazı aileler öğrenci taşımacılığı hizmeti almayı tercih etmektedir. Firmamız bu bağlamda ailelerin ve çocukların isteklerini karşılamak adına hizmet vermektedir. Öğrencilerin en güvenli şekilde okullarına ulaştırılmasını sağlamak için donanımlı ve tecrübeli bir kadro ile hizmet veren Batıkent Öğrenci Taşımacılığı firmamız, çocukların mutlu ve huzurlu bir şekilde ulaştım desteği almasını sağlamaktadır. Sizlerde donanımlı sürücüler, bakımları düzenli ve periyodik olarak yapılan araçlar ve eğitimli servis ablaları ile hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Batıkent Öğrenci Taşımacılığı Fiyatları

Öğrencilerin okul, etüt ya da bu gibi diğer eğitim kurumlarına en güvenli şekilde ulaştırılması öğrenci taşımacılığı hizmeti ile karşılanmaktadır. Öğrencilerin evlerinden alınması ve diğer çocuklar ile eğitim kurumlarına ulaştırılması büyük bir sorumluluk ve özen isteyen bir işlemdir. Firmamız bu bağlamda hem ailelerin güvenle çocuklarını emanet edebilmeleri hem de çocukların araçlarda büyük bir konfor ve rahatlık duyabilmeleri için donanımlı ve tecrübeli bir kadro ile hizmet vermektedir. Batıkent öğrenci taşımacılığı firmamız hizmet fiyatlarını belirlenirken, bazı temel kriterler göz önüne alınmaktadır. Bu kriterlerin en önemlisi kesinlikle çocukların alındığı konum ile bırakıldığı konum arasındaki kilometredir. Ayrıca çocukların kaç gün araç kullandığı ve belirlenen resmi fiyatlandırma sistemleri göz önüne alınarak hesaplanır.

Öğrenci Taşımacılığının En Önemli Konusu: Güvenlik

Aileler çocuklarını çeşitli nedenlerden dolayı eğitim kurumlarına kendileri götüremeyebilir. Bu gibi durumlarda taşımacılık hizmeti alan ailelerin kafaları, güvenlik konusunda her zaman karışık bir hal alır. Firmamız bu konuda ailelerin kafasında beliren tüm soruların yanıtlanması için görüşmeler sırasında tüm detayları açıklamaktadır. Sektör liderleri arasında ilk sıralarda yer alan etimesgutseyahat.com firmamız, iş güvenliği ve iş sağlığı ilkeleri ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Araç içinde çocuklar ile ilgilenen eğitimli özel personeller bulunmaktadır. Çocuklar servise bindikten sonra üç noktalı emniyet kemerleri muhakkak takılmaktadır.  Servis tüm çocuklar emniyet kemerlerini taktıktan ve oturduktan sonra hareket etmeye başlamaktadır. Ayrıca ailelerin rahatlık ve güven duymasını sağlayan en önemli bir diğer esas ise araçlarda veli takip sisteminin bulunmasıdır.