Batıkent Filo Kiralama

Batıkent Filo Kiralama

Filo kiralama hizmetleri belirli bir süre içerisinde kiralanan aracın aylık ödemeler ile şirket ya da firmalara tahsis edilmesidir. Araçları kiralayan firmalar aynı zamanda avantajlı bir finansman türünü de elde etmektedir. Orta ve büyük işletmeler için daha az maliyet getiren Batıkent filo kiralama hizmetleri etimesgutseyahat.com üzerinden daha uygun daha avantajlı bir şekilde sunulmaktadır.

Batıkent Filo Kiralama Hizmetleri

Pazarlama, lojistik ve satış sektörleri başta olmak üzere birçok sektöre yönelik ihtiyaçları karşılamaya yönelik geniş kapsamlı birçok araç modeli firmamızda bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı giderirken iş, zaman, emek ve para kaybı yaşamazsınız. Araç kiralama ya da filo kiralamalar şirketler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Firmamız bu alanda yıllardır hizmet vermekte ve büyük anlaşmalar ile şirketlerin araç alımları yerine yatırımlarını başka yönlerde yapmasına yardımcı olmaktadır.

Filo kiralamalarda firmalar 9 aydan başlayarak 48 aya kadar farklı seçeneklerde araç kiralama yapabilmektedir. Batıkent filo kiralama ile dilediğiniz aya kadar araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Filo Kiralama Faydaları Neler Olmaktadır?

Filo kiralamaların firmalara sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Birçok işletme bugün araç kiralamalar ile yatırım risklerini en aza indirmekte ve gider dengesini koruyabilmektedir. Filo kiralamalarda sigorta, kasko gibi işlemler firmamız güvencesinde yapıldığından araç sizin kullanımında iken herhangi bir olumsuz durumda hiçbir riskiniz bulunmamaktadır. Filo kiralamalarda şirketlerin yaptıkları tek şey araçların yakıt giderlerini karşılamaktır.

Şirketlerin kendileri için araçları satın alma yoluna gittiklerinde araç bakımlarından, vergi ve sigorta işlemleri gibi birçok şeyle karşılaşmak zorunda kaldıkları bir gerçektir. Oysaki filo kiralamalarda bu durumlar firmamız güvencesi ile karşılaşılmaktadır.  Batıkent filo kiralama ile ister kurumsal ister bireysel uzun dönem araç ihtiyaçlarınız için filo kiralama hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerimize konforlu araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bütçe dostu fiyat politikamız ile bizleri tercih eden müşterilerimizin %100 memnun bir şekilde çalışmalarına yardımcı olmaktayız. Tüm marka ve model araçlar ile farklı sektörlerin filo kiralama işlemlerini yapmaktayız. Fiyatlarımız ve araçlarımızın müsait olma durumu hakkında bilgi sahibi olmak için hemen ana sayfa üzerinden iletişim kurunuz.