HİZMETLERİMİZ

Yurtiçi Tatil

Etimesgut Turizm Seyahat Acentası, Yurt içi tatil programları, her ayrıntısı düşünülmüş, sorunsuz ve unutulmaz tatiller yaşatıyor. Konuklarını tüm beklentilerini karşılayan birbirinden kaliteli otel ve tatil köyleri, uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Detaylar

Yurt Dışı Tatil

Etimesgut Turizm Seyahat Acentası, sadece yurt içi değil, yurt dışına da en uygun tatil seçeneklerini sunuyor. Yurt dışı turlar bölümünün detaylı şekilde hazırlandığı paket programlar dünyanın dört bir yanında sorunsuz ve keyifli tatil imkânı sağlıyor.

Detaylar

Kültür Turları

Türkiye'nin tarihi ve kültürel değerlerini yakından tanımak isteyen konuklarımızai özel kültür turlarında aradıkları seyahat programlarını sunuyoruz. Yurtdışı kültür turu seçeneklerimizle de dünyanın en önemli tarihi ve kültürel merkezlerini en uygun programlarla sizlere sunuyoruz.

Detaylar

İş Gezileri

Etimesgut Turizm Seyahat Acentası, uluslarası fuar, kongre, konferans, seminer ya da profesyonel gezi organizasyonunda iş dünyasına destek oluyor. Tüm sektörlere, kendi alanlarıyla ilgili uluslararası etkinlikler için katılım, konaklama, ulaşum rezervasyon hizmetleri sunuyor.

Detaylar
Öğrenci Taşımacılığı

Okul idaresinin isteklerine göre arç temin edilir.Araçlarımız turist taşımacılığında kullanılan lüks,yüksek model ve konforlu araçlardır.Tüm öğrencilerimiz araçlar içerisinde sigortalıdır. Yarınlarımızın güvencesi çocuklarımız için konforlu ve rahat bir yolculuk yapmaları için çalışmaktayız. Bu hayat yolculuklarında yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz, taşıdığımız her çocuğun sorumluluğunun bilincinde olan uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. 

Detaylar
Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı sektöründe firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Personelin zamanında ve rahat bir şekilde işe geliş ve gidişlerinde, günlük yoğun trafik karmaşasından ve benzeri problemlerden çalışanlarını en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi sağlanmaktadır.

Detaylar
Araç Kiralama

Saygılı, güler yüzlü ve güvenilir personelimiz ile 15 yılı aşkın süredir siz değerli konuklarımıza hizmet vermekteyiz. Ayrıca çalışanlardan konuklara ve tabiki araçlara kadar herşey kuşkusuz, sigorta güvencesi altında

Detaylar
Ticketing

Etimesgut Turizm Seyahat Acentası, yurt içi ve yurt dışı genelinde tüm havayolları rezervasyonları ve bilet temini için hızlı çözümler ve özel indirimli fiyatlar sunuluyor. Özellikle uçak, özel uçak ve helikopter kiralama konularında ayrıcalıklı hizmetler veriliyor. Rezervasyonu yapılan biletler istenen adrese uçuş gününden önce özel kurye servisiyle istediğiniz doğrultuda teslim edilebiliyor. Toplu bilet alımlarında hava limanına VIP transfer hizmetleri. 

Detaylar
Incentive

Etimesgut Turizm Seyahat Acentası, profesyoneller özel çözümleri ile çeşitli organizasyonlar, seminerler, sempozyumlar, açılışlar, iş gezileri, ödül törenleri gibi alanlarda da hizmet veriyor. A’dan Z’ye tüm ayrıntıları planlayarak, olası sorunları hesaplayarak çözümler getiriyor; şirketlerin prestijine katkıda bulunan, katkıların motivasyonunu yükselten ve verimliliği arttıran organizasyonlara imza atıyor. 

Detaylar

Yeni Web Sitemiz Yayında...

Size daha iyi hizmet verebilmek için, yeni web sitemizle sizlerleyiz

Uçak Bileti Satışlarımız Başlamıştır

Yurt içi ve yurt dışı tüm havayolları için uçak bileti satışlarımız başlamıştır.

Etimesgut Turizm Seyahat Acentası | © 2014 Her Hakkı Saklıdır.